System odwróconej osmozy jest doskonałym sposobem na przefiltrowanie wody z wszystkich zanieczyszczeń. Proces ten wypłukuje z niej także wartościowe minerały, dlatego warto zainwestować w odpowiedni mineralizator. Wkład rewitalizujący od polskiej marki Ecoperla Elixir do doskonałe rozwiązanie, które wzbogaca wodę o nawet kilkakrotnie większą ilość magnezu. Spożywanie otrzymanej w ten sposób wody zapewnia dobre samopoczucie i równowagę w organizmie.

Złoże to czysty magnez

Wkład polskiej marki Ecoperla Elixir wyposażony jest w złoże posiadające duże ilości cząsteczek magnezu. W procesie filtracji pH wody podnoszone jest do bardzo wysokiej wartości, co bardzo korzystnie wpływa na ludzki organizm. Uzyskiwana w ten sposób woda jest również znacznie lepiej przyswajalna, zyskując właściwości zbliżone do wody alkalicznej produkowanej przy użyciu jonizatorów wody. Może dzięki temu wpłynąć na zdrowy tryb życia, zapewniając idealny stan skóry, zębów, mięśni czy kości.

Skuteczna walka z wolnymi rodnikami

Ecoperla Elixir w systemie odwróconej osmozy to nowoczesne i wydajne rozwiązanie. Zapewnia oczyszczanie wody na bardzo wysokim poziomie, nadając jej wartościowe właściwości. Przynosi rzeczywiste korzyści dla ludzkiego organizmu, powstrzymując procesy starzenia i pomagając w utrzymaniu dobrego zdrowia.