Na rynku właśnie pojawiła się zupełnie nowa, różna od innych odwrócona osmoza. Ecoperla Revo jest produktem zachwycającym pod wieloma względami. Nie dość, ze nie zajmuje dużo miejsca, to jest w pełni inteligentna, zapewnia możliwość kontroli czystości wody i wkładów filtracyjnych, a przy tym ogromne bezpieczeństwo. Poznajcie ją bliżej!

Polska marka Ecoperla jest znana nie od dziś z oferowanych rozwiązań w najwyższym standardzie. Każdy Klient może czuć się zaopiekowany jeszcze przed zakupem urządzenia. Idea funkcjonalności, innowacyjności oraz wydajności przełożyła się również na nowość – odwróconą osmozę Ecoperla Revo. To prawdziwa rewolucja w kuchni, zapewniająca wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo.

Poznajcie Ecoperla Revo

Ecoperla Revo jest niezwykłą bezzbiornikową odwrócona osmozą. Bardzo łatwo jest ją zainstalować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Akcesoria znajdują się w zestawie, a na obudowie informacje dotyczące prawidłowego podłączenia. Ponadto w instrukcji znajdziemy dokładne opisy kolejnych etapów montażu. Ecoperla Revo oczyszcza wodę na trzech etapach:

  1. Pierwszym etapem jest filtr wstępny o dokładności 5 mikronów. Oczyszcza wodę z cząstek mechanicznych, ma również cechy wkładu węglowego
  2. Następnie woda trafia na membranę osmotyczną o wydajności 600 GPD
  3. Ostatni etap to filtr końcowy, który doszlifowuje jakość wody pod względem jej smaku, zapahu i barwy

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo jest wyposażona w inteligentny kranik, który wskazuje poziom zużycia wkładów i alarmuje kiedy należy je wymienić na nowe. Na wyświetlaczu mamy też informacje związane z jakością pobieranej wody. Ta odwrócona osmoza ma wbudowany miernik TDS i na bieżąco sprawdza parametry przepływającej wody. Zawsze możemy być pewni, z jakiej wody korzystamy!

Bezpieczne użytkowanie Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo posiada wiele udogodnień pod względem zabezpieczeń. Najważniejszym wydaje się być system Aquastop z bardzo czułym detektorem, który zamyka dostęp wody do urządzenia w razie wykrycia wycieku. Wbudowany mikroprocesor cały czas diagnozuje przebieg pracy urządzenia, a dźwiękowy alarm informuje o potrzebie wymiany wkładów na nowe oraz o ewentualnych błędach wykrytych podczas pracy. Z tyloma systemami można czuć się naprawdę bezpiecznie!

Dlaczego warto wybrać tą odwróconą osmozę?

Wbudowana pompa ciśnieniowa zapewnia pobór wody na poziomie 1,6 litra na minutę. Mamy tu do czynienia z naprawdę małym odrzutem do kanalizacji, wynoszącym jedynie litr na dwa litry otrzymanego produktu. Wkłady i membranę osmotyczną charakteryzuje bardzo długa żywotność. Wystarczy serwis tylko raz w roku! To niesamowicie wygodne urządzenie, które pod każdym względem idzie swojemu użytkownikowi na rękę. Zalety Ecoperla Revo mówią same za siebie. To urządzenie ma wszystko, by stać się idealnym kandydatem do Twojego domu!