Do sklepów stacjonarnych i internetowych właśnie trafił nowy zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla! Nie jest to do końca produkt, którego już nie znacie. Wręcz przeciwnie! To nowa wersja już kultowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro! Do tej pory występował jedynie z 24-stoma litrami złoża filtracyjnego. Teraz pojawiła się jego nowa wersja z aż 35 litrami złoża filtracyjnego! Poznajcie Ecoperla Toro 35!

Ecoperla jest polską marką, która szybko zawojowała rynek uzdatniania wody, a przy okazji tez serca wielu osób poszukujących sposobu na jej uzdatnianie w swoim domu. W przystępnej cenie można znaleźć zarówno niewielki filtr kuchenny, jak i doskonale dopasowane centralne urządzenie filtracyjne.

Jednym z najbardziej znanych produktów jest kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Znalazł swoje miejsce w wielu średnich gospodarstwach domowych, zamieszkiwanych przez około 4 osoby. Przede wszystkim uwagę zwrócił wygląd, ale też funkcjonalność i niskie koszty utrzymania. Ecoperla Toro 24 pojawia się w rankingach i zestawieniach, a na forach pisze o nim wielu zadowolonych użytkowników.

Nie był to jednak zmiękczacz wody będący w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich użytkowników. Może być niewystarczającą opcją w przypadku dużych gospodarstw domowych, na przykład zamieszkiwanych przez około 6 osób, gdzie pobór wody jest dość duży.

Z tego właśnie względu marka Ecoperla zdecydowała się na wprowadzenie drugiego modelu z większą ilością złoża filtracyjnego. Do sprzedaży właśnie trafił Ecoperla Toro 35!

Zmiękczacz wody, który zachwyca!

Ecoperla Toro 35 posiada w butli epoksydowej aż 35 litrów monosferycznej żywicy jonowymiennej. W dodatku nie wolno pominąć faktu, ze jest to złoże filtracyjne niemieckiego producenta Lanxess, docenianego na całym świecie za trwałość oferowanych produktów.

35 litrów żywicy jonowymiennej zapewnia dużą powierzchnię filtracyjną i możliwość zachodzenia wydajnej wymiany jonowej. Taka ilość doskonale sprawdza się przy dużym zapotrzebowaniu gospodarstwa domowego na wodę lub w przypadku bardzo wysokiego stopnia twardości wody.

Projektanci wybrali złoże monosferyczne ze względu na jego trwałość oraz żywotność. Szacuje się, że żywica powinna zostać wymieniona na nową po upływie dopiero około 7-10 lat. Ponadto złoża monosferyczne potrzebują mniej wody i soli na regenerację, co oznacza niższe koszty eksploatacji, a skoro o niej już mowa…

Nowa wersja zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35 posiada ulepszoną głowicę sterującą. Dzięki takiemu rozwiązaniu producent całkowicie wyeliminował wszelkie problemy występujące w poprzedniej wersji tego zmiękczacza wody. Głowica wyposażona w czytelny wyświetlacz ułatwia szybkie programowanie urządzenia nawet w ciemnych pomieszczeniach i wnękach.

Ecoperla Toro 35 znajdziesz w sklepie internetowym: https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/

Ekonomiczny zmiękczacz wody

Pomimo tak dużej powierzchni filtracyjnej Ecoperla Toro 35 nie jest drogim w utrzymaniu zmiękczaczem wody. Zużywa naprawdę niewielkie ilości wody i soli tabletkowanej na regenerację. Nie wspominając już nic o kosztach prądu.

O niskie koszty utrzymana dba Ecoperla Perfect System kompatybilny z przepływem przeciwprądowym. To idealne połączenie daje także efekt zrównoważonej pracy, zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia awarii, a w dodatku sprawia, że złoże filtracyjne nie ulega przedwczesnemu zużyciu.

Łatwy montaż Ecoperla Toro 35

Ecoperla Toro 35 posiada wiele zalet, jednak szczególną jest bardzo łatwy montaż. Można zająć się nim samodzielnie. Nic prostszego!

Wygląd Ecoperla Toro 35 odbiega od kompaktowych produktów konkurencyjnych, jednak nie chodzi tu tylko o estetykę. Odseparowanie butli ze złożem od zbiornika solanki daje możliwość naprawdę prostej instalacji, nawet przy minimalnej wiedzy związanej z hydrauliką. Poszczególne kroki zostały dokładnie opisane w instrukcji obsługi.

W zestawie z Ecoperla Toro 35 znajduje się bypass.

Wygodna obsługa na co dzień

Warto też wspomnieć o tym, że zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35 jest produktem naprawdę prostym i wygodnym w obsłudze. Projektanci doskonale przemyśleli go pod tym względem. Wszystkie informacje wyświetlają się na podświetlanym ekranie, panel jest bardzo intuicyjny, a dosypywanie soli bardzo proste dzięki klapie na zawiasach.

10 lat gwarancji na Ecoperla Toro

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro jest objęta 10-letnią gwarancją przez polską markę Ecoperla. Mało który producent zapewnia tak korzystne warunki! To najlepsze świadectwo jakości.

Ecoperla Toro 35 znajdziecie w dobrych sklepach stacjonarnych i internetowych z branży uzdatniania wody.