Twarda woda bywa prawdziwym utrapieniem dla gospodarstw domowych. jest bogata w jony wapnia i magnezu, które osadzają się na urządzeniach w postaci nieestetycznego kamienia. Zamiast kupować kolejne środki czystości, mające na celu pozbycie się osadów, może warto rozwiązać ten problem raz na zawsze?

Doskonałym rozwiązaniem jest zmiękczacz wody. To urządzenie, które dzięki specjalnemu złożu filtrującemu zmiękczy naszą wodę, znacznie poprawiając jej parametry.

Ecoperla Toro 20 – najpopularniejszy zmiękczacz wody

Wśród zmiękczaczy wody z pewnością wyróżnia się model polskiej marki Ecoperla Toro 20, który już na pierwszy rzut oka zaskakuje użytkownika niebanalnym designem i łatwością użytkowania. Wyposażony w podświetlany programator, ułatwia korzystanie z niego nawet w ciemnych pomieszczeniach.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ten model, bowiem zastosowany w nim system filtracji łączy wydajność z niskimi kosztami użytkowania. Zbiornik na sól filtracyjną umieszczony jest na zawiasach, co znosi konieczność demontażu go za każdym razem, kiedy chcemy uzupełnić sól w zbiorniku.

Miękka woda to ogromne udogodnienie

Problem twardej wody nie musi spędzać snu z powiek, bowiem Ecoperla Toro 20 sprawi, że woda w gospodarstwie domowym zawsze będzie miała idealne parametry, co wpływa nie tylko na dobre samopoczucie użytkowników, ale i stan urządzeń kuchennych i łazienkowych.

Dowiedz się więcej o zmiękczaczu wody Ecoperla Toro 35: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-20.html

zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Długa gwarancja zmiękczacza wody

Seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Toro jest objęta 10-letnią gwarancją przez polską markę Ecoperla. Mało który producent zapewnia tak korzystne warunki! To najlepsze świadectwo jakości.