Szukasz swojego zmiękczacza wody? Potrzebujesz solidnego urządzenia w dobrej cenie? Jeśli tak, ta seria zmiękczaczy wody jest dla Ciebie! Ecoperla Softcab to trzy kompaktowe zmiękczacze wody o różnych rozmiarach, z czego każdy może znaleźć coś dla siebie. Zobacz, czy któryś z tych zmiękczaczy wody będzie idealny także dla Ciebie!

Obecnie wiele osób poszukuje idealnego zmiękczacza wody, który zaradzi na problemy z twardą wodą. To ogromny komfort, a także znacznie niższe wydatki na sprzątanie, pranie, ogrzewanie oraz kłopoty związane z awariami sprzętów AGD.  Zmiękczacze wody coraz częściej stają się podstawowym elementem wyposażenia domu. A jaki powinien być ten idealny zmiękczacz wody? Przede wszystkim wykonany z wysokich jakościowo komponentów, bezawaryjny, wydajny, nie powodujący wysokich kosztów eksploatacji.

Te wszystkie cechy posiadają zmiękczacze wody od polskiej marki Ecoperla. Właśnie pojawiła się nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab. Są to solidne i wydajne zmiękczacze wody, które z łatwością można umieścić nawet w bardzo wąskiej przestrzeni. Warto poznać wszystkie trzy modele!

Co wyróżnia zmiękczacze wody Ecoperla Softcab?

Przede wszystkim są to wymiary oraz obudowa. Niezależnie od rozmiaru, są one bardzo wąskie, dzięki czemu można je umieścić we wnęce lub zabudowie. Obudowa została stworzona pod głowicę sterującą przy ścisłej współpracy z pionierem w produkcji tych komponentów – amerykańską firmą Clack.

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab są wyposażone w przesłonkę chroniącą zbiornik solanki oraz dodatkową na głowicę sterującą, dzięki której panel oraz wyświetlacz nie ulegną zanieczyszczeniu, ani uszkodzeniu mechanicznemu. Zmiękczacze wody są wyposażone w specjalny system antyzalaniowy oraz ustawienia Ecoperla Perfect System, zapewniające niski koszt eksploatacji. Złoże zmiękczające to wysokiej jakości, certyfikowana żywica monosferyczna.

Trzy zmiękczacze wody Ecoperla Softcab

Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab to trzy modele. Najmniejszy z nich, czyli Ecoperla Softcab 12 ma 12 litrów żywicy jonowymiennej. Może zostać zamontowany zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w mieszkaniu w bloku. Środkowy model – Ecoperla Softcab 25 – ma 25 litrów żywicy jonowymiennej i świetnie sprawdzi się u czteroosobowych rodzin. Ecoperla Softcab 35 to największy z tych zmiękczaczy wody. Sprawdzi się przy dużej liczbie mieszkańców. To jeden z największych modeli zmiękczaczy wody zamknięty w kompaktowej obudowie.