Jedną z najczęściej spotykanych nieprawidłowości w użytkowaniu wody jest obecność zbyt wysokiego stężenia żelaza. Problem ten jest dotkliwy zwłaszcza w przypadku, gdy studnia jest głównym ujęciem wody. Nadmiar żelaza może prowadzić do zmiany barwy, zapachu oraz smaku wody. Nierzadko jego obecność wiąże się także z licznymi szkodami w gospodarstwach korzystających ze studni. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji są urządzenia o dużych wydajnościach.

Co w serii Ecoperla Tower?

W serii urządzeń polskiej marki Ecoperla Tower znajduje się urządzenie Ecoperla Ironitower, stosowane w przypadkach wysokiego stężenia poziomu żelaza w wodzie użytkowej. Posiada ono bardzo dobrze dopasowane złoże filtracyjne, które daje gwarancję dokładnego i wydajnego oczyszczenia ujścia wody. W ten sposób odzyskuje ona wszystkie swoje prawidłowe parametry, dzięki czemu staje się o wiele bezpieczniejsza oraz zdrowsza.

Praktyczne i ekonomiczne rozwiązania

Urządzenie Ecoperla Ironitower wyposażone jest w praktyczne i ekonomiczne rozwiązane, czyli zestaw ustawień Ecoperla Smart System. Odpowiada on za parametry głowicy sterującej, dzięki czemu może ona działać w prawidłowy oraz całkowicie bezawaryjny sposób, a także otrzymywać regenerację w odpowiednim momencie. Wszystkie ustawienia mogą być indywidualnie dopasowane pod użytkownika.

Ponadto, seria stacji odżelaziających Ecoperla Ironitower jest objęta 10-letnią gwarancją przez polską markę Ecoperla. Mało który producent zapewnia tak korzystne warunki! To najlepsze świadectwo jakości.