W ostatnich latach szczególnie dużą popularnością cieszy się woda alkaliczna. Nic dziwnego, że tak się dzieje, bowiem jej zbawienny wpływ na ludzki organizm jest właściwie nie do przecenienia. Na szczęście tak zwana woda żywa może być bez problemu dostępna w każdym domu.

Dlaczego warto?

O dostęp do najwyższej jakości wody alkalicznej warto zadbać przede wszystkim dlatego, że ma ona zbawienny wpływ na funkcjonowanie całego ludzkiego organizmu. Przede wszystkim bezpośrednio oddziałuje ona na mózg, a co za tym idzie potrafi zwiększać koncentrację  i wpływa korzystnie na ogólne samopoczucie człowieka.

Jak uzyskać wodę żywą w domu?

Pozyskanie wody alkalicznej w domu nie stanowi już obecnie żadnego problemu. W tym celu produkowane są przede wszystkim tak zwane jonizatory wody. Pozwalają one na szybkie i sprawne produkowanie wody wysokiej jakości

Co zamiast jonizatorów?

Zamiast jonizatorów można również zastosować specjalny wkład polskiej marki Ecoperla Elixir, który pasuje praktycznie do wszystkich urządzeń filtracyjnych dostępnych na rynku. Nie tylko potrafi on podnieść pH wody do wartości nawet 9,5, ale również znacząco zwiększa ilość magnezu – wyjątkowo cennego dla organizmu składnika odżywczego. Jest to rozwiązanie szybkie, proste i wydajne.