Wielofunkcyjne stacja służąca do usuwania zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie ze studni Ecoperla Multitower to wysokiej klasy urządzenie polskiej marki, charakteryzujące się wysoką skutecznością działania, w szczególności w gospodarstwach małych i średnich oraz tych naprawdę dużych.

Woda ze studni zanieczyszczona może być bardzo różnymi składnikami, pochodzącymi między innymi z nawozów stosowanych w rolnictwie czy ogrodnictwie, które jak wiadomo, bywają bardzo szkodliwe dla zdrowia. Dlatego ich eliminacja ma tak duże znaczenie.

Dopasuj stację wielofunkcyjną do potrzeb

Należy jednak pamiętać o tym, że rozmiarami stacja wielofunkcyjna powinna zostać dobrana mając przede wszystkim na uwadze parametry wody oraz zapotrzebowanie na nią w danym gospodarstwie. Jeśli chodzi o stopień trwałości złoża wielofunkcyjnej stacji, to głównie jest on uzależniony od twardości wody, jaka przy pomocy urządzenia jest uzdatniana. Oprócz tego mangan i żelazo też powinny mieścić się w wyznaczonych normach.

Stacja wielofunkcyjna a wysoka twardość wody

Twardość wody ma wpływ również na to, jak często uzupełniany i kontrolowany powinien być zbiornik na sól regeneracyjną. W niektórych przypadkach zastosowanie stacji wielofunkcyjnej do uzdatniania wody może pomóc w całkowitym wyeliminowaniu problemu z różnymi zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie. Dzięki temu woda zostaje pozbawiona nie tylko zanieczyszczeń, ale i swojej twardości, która również nie jest korzystna dla zdrowia

Długa gwarancja na serię Ecoperla Multitower

Seria dwuczęściowych stacji wielofunkcyjnych Ecoperla Multitower jest objęta 10-letnią gwarancją przez polską markę Ecoperla. Mało który producent zapewnia tak korzystne warunki! To najlepsze świadectwo jakości.

Przeczytaj o stacjach wielofunkcyjnych: https://www.zestudni.pl/blog/do-czego-sluza-stacje-wielofunkcyjne/