Montując w swoim domu zmiękczacz wody, zauważymy jego korzystne działanie w różnych pomieszczeniach. Jednym z nich jest kuchnia, gdzie skutki posiadania twardej wody są bardzo niekorzystne.

Dzięki jej zmiękczeniu, uporamy się z problemem nieestetycznego osadu w zlewie i na baterii. Częstotliwość odkamieniania czajnika elektrycznego i ekspresu do kawy znacznie się zmniejszy, a zmywarka będzie działać bezawaryjnie przez długi czas.

Jakiego zmiękczacza wody szukać?

Szukając odpowiedniego produktu, warto przyjrzeć się zmiękczaczowi wody polskiej marki Ecoperla Softower. Pomoże on pozbyć się twardej wody z całego domu, również z kuchni.

Urządzenie Ecoperla Softower działa na zasadzie eliminacji jonów wapnia i magnezu, dzięki zastosowaniu jonowymiennej żywicy. Warto wiedzieć, że użyte złoże filtracyjne to najwyższej jakości monosferyczna, certyfikowana żywica jonowymienna. Zapewnia skuteczność działania i niezawodność produktu. Jego atutem jest też głowica sterująca znanego amerykańskiego producenta Clack. Działa ona bezawaryjnie, co umożliwia jej bezproblemowe użytkowanie.

Obsługa panelu w języku polskim jest intuicyjna, a wyświetlacz jest podświetlany. Ułatwi to zmianę ustawień w ciemnym lub słabo oświetlonym pomieszczeniu. Urządzenie sprawi, że twarda woda stanie się przeszłością.

Ponadto, seria dwuczęściowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softower jest objęta 10-letnią gwarancją przez polską markę Ecoperla. Mało który producent zapewnia tak korzystne warunki! To najlepsze świadectwo jakości.