Ecoperla podbiła rynek uzdatniania wody, robi to z wielkim hukiem i z wielką klasą.

Marka oferuje Klientom nowoczesne, komfortowe rozwiązania. Przy wygodzie użytkowania równie istotną rolę pełni wysoka wydajność i materiały, z których są wykonane poszczególne urządzenia. Wszystkie podzespoły są produkowane na terenie Europy.

Zaletą oferowanych produktów jest fakt, że są gotowe i kompletne. Komponenty nie pochodzą od różnych producentów, nie są kompletowane przed wysyłką. Ponadto Ecoperla posiada długi okres gwarancji.

Wysoka jakość w dobrej cenie

Ecoperla to serie produktów, które poradzą sobie z usuwaniem różnych problemów obecnych w wodzie użytkowej: od zmiękczania, innowacyjne systemy odwróconej osmozy, po stacje multifunkcyjne, urządzenia do zwalczania azotanów i wiele innych.

Skorzystają z nich zarówno osoby czerpiące wodę z własnych ujęć, jak też sieci wodociągowej. 

Wysoka jakość produktów w stosunkowo niskiej cenie sprawia, że nie są to produkty szeroko dostępne, z których może skorzystać każdy, kto ma problemy z jakością wody, a jej uzdatnienie stanowi konieczność.

3 elementy, które sprawiają, że Ecoperla jest tak wyjątkowa

Komponenty najwyższej jakości wykorzystane do produkcji urządzeń na terenie Europy

Innowacyjne systemy Ecoperla pozwalające na obniżenie kosztów eksploatacji

Wydajna, najlepsza na świecie żywica jonowymienna niemieckiej produkcji

Ecoperla Softower

Softower to seria dwuelementowych zmiękczaczy wody dostępnych w trzech wariantach: S, M, L. Różnią się między sobą wydajnością i rozmiarem butli. System doskonale sprawdzi się w domach, czy małych firmach, gdzie głównym ujęciem wody jest sieć wodociągowa lub własne ujęcie. Złoże stanowi wysokiej jakości żywica kationitowa. Jest to złoże, które poradzi sobie też z minimalnie przekroczonym stężeniem manganu i żelaza. Żywica pracuje w cyklu sodowym. Regeneracja odbywa się za pomocą przepływu Upflow. Softower posiada automatyczną głowicę sterującą wysokiej jakości z intuicyjnym panelem i dużym wyświetlaczem.

Ecoperla Toro

Ecoperla Toro to dwa kompaktowe zmiękczacze wody – Ecoperla Toro 24 i Ecoperla Toro 35. Oba modele posiadają najlepsze złoże filtracyjne dostępne na rynku, a do tego są niezwykle proste do instalacji. Jest to możliwe, dzięki rozdzieleniu butli ze złożem od kabinetu ze zbiornikiem solanki. Najpierw wystarczy podłączyć butlę epoksydową do instalacji, a potem dopasować kabinet. To rozwiązanie sprawia, że nie może dojść do żadnych reakcji chemicznych między roztworem solanki, a elementami urządzenia. Zmiękczacze wody Ecoperla Toro ma wbudowany Bypass.

Jedno z najlepszych na świecie złóż filtracyjnych

We wszystkich modelach zmiękczaczy wody marki Ecoperla projektanci zdecydowali się zamieścić ten sam typ złoża filtracyjnego. Jest to monosferyczna, certyfikowana żywica jonowymienna. Jest to złoże, uznawane za bardzo wydajne, dokładne oraz dużo chętniej używane przez profesjonalistów, niż żywica polisferyczna. Słusznie cieszy się ogromną popularnością i uznaniem.

Ecoperla Perfect System

Innowacyjny system dedykowany kompaktowym zmiękczaczom wody Ecoperla. Są to najlepiej dobrane ustawienia głowicy sterującej kompatybilne z zastosowanym przepływem przeciwprądowym. Zapewnia optymalne parametry pracy urządzenia oraz mniejsze zużycie soli i wody na regenerację.

Ecoperla Smart System

System dedykowany serii urządzeń o dużych wydajnościach Ecoperla Tower. Ustawienia głowicy sterującej dobierane są specjalnie do indywidualnych parametrów wody każdego użytkownika. Dzięki temu można mieć pewność, że urządzenie jest idealnie dopasowane, a niskie koszty eksploatacyjne będą dodatkowym atutem.