Zmiękczacze wody Pentair IQsoft są obecne na rynku uzdatniania wody już od jakiegoś czasu. Ciekawostką jest jednak fakt, że cały czas pojawiają się nowe ulepszenia. Pentair zaproponował najnowszą wersję kompaktowych zmiękczaczy wody Pentair IQsoft z funkcją WiFi.

 

Jakie zmiany wprowadził Pentair w zmiękczaczach wody Pentair IQsoft?

Oto najważniejsze ulepszenia wprowadzone w zmiękczaczach wody z WiFi Pentair IQsoft:

  • Zminimalizowano czas regeneracji niemal o połowę. Dzięki temu dłużej możemy korzystać z miękkiej wody
  • Zredukowano poziom zużycia soli – dzięki tej funkcjonalności nie musimy kupować już aż tylu worków z solą tabletkowaną. Zużycie na jedną regenerację spadło nawet o 1/3 w porównaniu do wielu konkurencyjnych modeli na rynku
  • Dodano funkcję WiFi – dzięki temu możemy mieć pod kontrolą nasz zmiękczacz wody. Wystarczy tylko zainstalować aplikację ConnectMySoftener. Połączenie jej z urządzeniem daje nam możliwość sprawdzania przepływu wody, tego, czy zmiękczacz wody działa prawidłowo, zużycie wody. Aplikacja poinformuje nas o potrzebie dosypania soli do zbiornika.

O zmiękczaczach wody Pentair IQsoft przeczytasz więcej na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Pentair – pionier na rynku uzdatniania wody

Pentair już od wielu lat jest doceniane za najwyższą jakość komponentów, z których są wykonywane ich urządzenia do uzdatniania wody. Choć zaczynali od głowic sterujących, które są uważane na fenomenalne, doszli do perfekcji w wykonywaniu zmiękczaczy wody oraz innych urządzeń. Teraz są nie tylko profesjonalnie wykonane, ale też wygodne w użytkowaniu.