Ecoperla Slimline to jedne z bardziej znanych i cenionych kompaktowych zmiękczaczy wody obecnych na polskim rynku. Powstały przy współpracy polskiej marki Ecoperla oraz światowego lidera w produkcji rozwiązań do uzdatniania wody – producenta Pentair. Co udoskonalono w tych niezwykłych urządzeniach?

Zmiekczacze wody Ecoperla Slimline

Zmiany, zmiany, zmiany

Od połowy 2022 roku już można zakupić nową wersje zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline. Wprowadzone zmiany to między innymi:

Wprowadzenie alarmu dźwiękowego. Jest to świetna funkcjonalność, która odciąża nas od obserwacji poziomu soli w zbiorniku solanki. Zmiękczacz wody sam daje znać, jak wygląda sytuacja i czy trzeba dosypać soli tabletkowanej do zbiornika solanki.

Urządzenia wyposażono w moduł WiFi! Dzięki niemu użytkownik może monitorować pracę swojego zmiękczacza wody z poziomu swojego telefonu bądź tableta. To pozwala m.in. zaoszczędzić czas, zapobiegać awariom i jest niezwykle innowacyjnym rozwiązaniem.

Zmodyfikowano elektrozawory – zmniejszono ilość części, z których składają się elektrozawory. Dzięki temu praktycznie do zera wyeliminowano możliwość wystąpienia awarii.

Modyfikacji uległa także płytka PCB – można korzystać z zasilania prądem stałym DC.

Zdecydowano się na założenie bardziej energooszczędnego zasilacza – to rozwiązanie zapewnia małe straty energii.

Zmodyfikowano układ solanki i zmieniono część elementów na bardziej stałe i odporne na eksploatację i zużycie.

Wszystkie zmiękczacze wody są jeszcze bardziej oszczędne w eksploatacji!

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Szukasz więcej informacji? Wejdź na stronę https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-24/

Czy zmiękczacze wody Ecoperla Slimline są warte swojej ceny?

Zdecydowanie tak. To doskonałe urządzenia cechujące się świetną jakością wykonania, głowicą działająca w oparciu o elektrozawory, wydajną i żywotną żywicą jonowymienną oraz wieloma ciekawymi funkcjami sprawiającymi, że jego użytkowanie jest bardzo przyjemne.