Przyczynami wielu powszechnie występujących właściwości jest niedobór magnezu oraz zakwaszenie organizmu. Co więc robi większość z nas?

Suplementujemy preparaty witaminowe, jednak te nie cechują się dobrą przyswajalnością. Staramy się zbilansować dietę tak, aby nie zakwaszać nadmiernie organizmu. Jednak problemy z bezsennością, bóle głowy i stawów czy wysypki skórne nie znikają. A wystarczy sprytnie zadbać o zdrowie – sięgnąć po szklankę wody alkalicznej.

Czym wyróżnia się taka woda?

Woda alkaliczna to wciąż deficytowy i stosunkowo drogi produkt. Butelkowaną wodę alkaliczną można dostać w nielicznych sklepach, niestety – trzeba za nią słono zapłacić. Znacznie bardziej ekonomicznym i prostym sposobem jest Ecoperla Elixir – innowacyjny wkład rewitalizujący polskiej marki, dostępny dla każdego domostwa.

W czym tkwi jego sekret?

Ecoperla Elixir diametralnie zmienia właściwości wody kranowej. Wzbogaca ją w magnez efektywniej niż jakikolwiek mineralizator, ponadto alkalizuje wodę do optymalnego dla organizmu pH = 9, 5. Dzięki temu pasującemu do każdego kranowego filtra wody wkładowi można kompleksowo zadbać o zdrowie, neutralizując szkodliwy wpływ zakwaszenia oraz niedoboru magnezu na organizm. Wkład rewitalizujący stanowi zatem najlepszą inwestycję w zdrowie całej rodziny.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir