Na rynku właśnie pojawił się model zmiękczacza wody, odpowiadający na potrzeby wielu osób, poszukujących inteligentnych rozwiązań do swojego domu! Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline są wyposażone w WiFi, dzięki któremu pracę zmiękczacza wody można mieć pod stałą kontrolą! Oto, co jeszcze może pozytywnie zaskoczyć w zmiękczaczach wody z WiFi Ecoperla Slimline!

Choć świat staje się coraz bardziej nowoczesny i obfity w technologie wspomagające człowieka, na rynku nadal można znaleźć niewiele zmiękczaczy wody wykorzystujących w swoim działaniu funkcję WiFi. Dzięki temu można na bieżąco kontrolować zmiękczacz wody, zużycie wody, jego regenerację i na wszystko reagować. Takie możliwości daje nowa seria zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline.

Ecoperla Slimline – niezwykłe zmiękczacze wody z WiFi

W skład nowej serii kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline wchodzą trzy modele do wyboru: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 i Ecoperla Slimline 24. Cyfra odpowiada ilości monosferycznej żywicy jonowymiennej wewnątrz zmiękczacza wody. Ecoperla Slimline to bardzo solidna seria, wykonana przy współpracy polskiej marki Ecoperla z gigantem w tworzeniu rozwiązań do uzdatniania wody Pentair.

Ecoperla Slimline – zmiękczacze wody z WiFi na piątkę!

Za sukcesem serii zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline stoi trwałość i bardzo solidne wykonanie. Wewnątrz znajduje się: głowica sterująca, pracująca w oparciu o elektrozawory, dźwiękowy alarm poziomu soli, system suchego zbiornika solanki, Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne, menu w języku polskim, zastosowanie przepływu UpFlow. Dzięki tym wszystkim dodatkom zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline stają się niezwykle funkcjonalne, wygodne w obsłudze, bezproblemowe i oszczędne.

Co daje funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline?

W zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline najważniejszą rolę odgrywa moduł WIFi. Wgranie aplikacji na tablet lub smartfon daje możliwość:

  • Sprawdzenia danych związanych ze zużyciem i przepływem wody
  • Kontrolę procesu regeneracji
  • Uruchomienie trybu wakacyjnego
  • Włączenie przypomnień o konieczności umówienia wizyty serwisantów
  • Włączenie przypomnień o potrzebie dosypania soli do zbiornika solanki