Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco są obecne na rynku uzdatniania wody już od dłuższego czasu. Ciekawostką jest jednak fakt, że cały czas pojawiają się nowe, ulepszone wersje. W styczniu 2018 Erie zaproponowało najnowszą wersję z funkcją WiFi.

kompaktowy zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco

Jakie zmiany wprowadziło Erie w swoich zmiękczaczach wody?

Oto najważniejsze ulepszenia wprowadzone w zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco:

  • Zminimalizowano czas regeneracji niemal o połowę. Dzięki temu dłużej możemy korzystać z filtrowanej, miękkiej wody
  • Zredukowano poziom zużycia soli – dzięki tej funkcjonalności nie musimy kupować już aż tylu worków z solą tabletkowaną. Zużycie na jedną regenerację spadło nawet o 1/3
  • Dodano funkcję WiFi – dzięki temu możemy mieć pod kontrolą nasz zmiękczacz wody. Wystarczy tylko zainstalować aplikację Erie Connect. Połączenie jej z urządzeniem daje nam możliwość sprawdzania przepływu wody, tego, czy zmiękczacz wody działa prawidłowo, zużycie wody. Aplikacja poinformuje nas o potrzebie dosypania soli do zbiornika.

O zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco przeczytasz więcej na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Pionier na rynku uzdatniania wody

Erie już od wielu lat jest doceniane za najwyższą jakość komponentów, z których są wykonywane ich urządzenia do uzdatniania wody. Choć zaczynali od głowic sterujących, które są uważane na fenomenalne, doszli do perfekcji w wykonywaniu zmiękczaczy wody oraz innych urządzeń. Teraz są nie tylko profesjonalnie wykonane, ale też wygodne w użytkowaniu.