Klarsan to znana w Polsce firma zajmująca się inżynierią uzdatniania wody. Na swoją renomę pracowała ponad 10 lat i cieszy się zaufaniem coraz większego grona klientów oraz kontrahentów. W tym roku nadszedł czas na zmiany!

Prezentujemy nowe logo!

Od niedawna na stronie oraz w materiałach promocyjnych firmy można zauważyć spore i pozytywne zmiany. Zmieniło się logo, a wraz z nim wizerunek Klarsanu. Teraz jest jeszcze bardziej nowocześnie, a misja Klarsanu jest jeszcze lepiej podkreślona.

Czym zajmuje się Klarsan?

Klarsan to firma o bardzo rozbudowanym profilu działalności. Pracujący w niej inżynierzy tworzą rozwiązania w uzdatnianiu wody przeznaczone do przemysłu, celów bytowych oraz rekreacyjnych. Z usług firmy chętnie korzystają klienci indywidualni, komercyjni, biura projektowe oraz instalatorzy.

Współpraca w każdym wypadku rozpoczyna się od dokładnego wywiadu i ustalenia potrzeb przyszłych użytkowników urządzeń filtracyjnych. Klarsan dysponuje własnym laboratorium rozwojowo-badawczym, wykonuje profesjonalne analizy wody. Oprócz tego do dyspozycji klientów pozostaje profesjonalna i przeszkolona ekipa serwisowa, która wykonuje montaże, programowanie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Więcej o działalności firmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub szukasz informacji o filtracji wody, koniecznie skontaktuj się z firmą Klarsan. Doradcy są do dyspozycji od poniedziałku do piątku i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z uzdatnianiem wody.

Więcej informacji znajdziesz na stronie klarsan.pl

Klarsan nowe logo