Woda w Twoim domu może być jeszcze lepszej jakości z kolumną węglową

Nie od dziś wiadomo, że nie zaleca się spożywania wody z ujęć wodociągowych, czy nawet własnych źródeł. Może ona zawierać dużą ilość szkodliwych substancji, które niszczą organizm człowieka. Coraz większą popularnością cieszą się urządzania służące do uzdatniania wody. Jednym z nich jest kolumna węglowa, dzięki której możemy uzyskać smaczną, bezzapachową, a przede wszystkim pozbawioną pestycydów wodę.

kolumny węglowe Ecoperla

Kiedy inwestycja się opłaca?

Kolumny węglowe Ecoperla Carbotower świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku niewielkich gospodarstw domowych, jak i całkiem dużych. Możemy dobrać taką wielkość urządzania, które będzie spełniać wszystkie nasze potrzeby. Doboru powinniśmy dokonać na podstawie ilości domowników, a także pożądanej wydajności. Taka inwestycja zwróci nam się bardzo szybko. Kolumny węglowe są nie tylko ekonomiczne w zakupie, ale również tanie w użytkowaniu.Sprawdź ceny na https://www.zestudni.pl/kolumny-weglowe/

Jak działają złoża?

Złoża umieszczone w urządzeniu mają relatywnie dużą powierzchnię. Zapewnia to optymalny czas kontaktu wody ze złożem. Węgiel aktywny zawarty w składzie usuwa nie tylko chlor oraz jego pochodne, ale również większość metali ciężkich. Dodatkowym atutem jest fakt, że zmniejsza zawartość szkodliwych związków organicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.