Najwyższe standardy filtracji wody z Cintropur

Mogą być stosowane we wszelakich obszarach użytkowych. Najbardziej przydatne okazują się być przede wszystkim tam, gdzie wymagana jest wysoka precyzja oczyszczania. Jednocześnie powinna być ona połączona z funkcjonalnością, trwałością oraz dokładnością całego procesu. Tego typu warunki spełniają właśnie filtry Cintropur.

filtry mechaniczne Cintropur

Maksymalna wydajność, najwyższa jakość

Filtry Cintropur projektowane są z myślą o uzyskaniu maksymalnej wydajności. Dzięki temu pod względem wydatków eksploatacyjnych należą one do najmniej kosztownych w utrzymaniu produktów dostępnych na rynku. Taniość użytkowania połączona jest jednak z doskonałą jakością filtrowania, dzięki czemu filtry oraz wkłady Cintropur praktycznie pozbawione są wielu typowych dla urządzeń filtrujących wad. W każdym z filtrów Cintropur standardowo zainstalowana jest wirówka, która wymusza na sumieniu wody osiągniecie ruchu wirowego. Nadana mu w ten sposób siła odśrodkowa przyczynia się do strącenia większych cząsteczek zanieczyszczeń na sam spód klosza.

Poznaj cały asortyment filtrów Cintropur na https://www.zestudni.pl/cintropur/

Szeroka gama zalet

Jednocześnie rękaw filtrujący pozwala na przeprowadzenie skutecznej i bardzo dokładnej filtracji końcowej. Na spodzie klosza zlokalizowany jest specjalny zawór, za pomocą którego okresowo dokonywać można przeczyszczania filtra z największych zanieczyszczeń. Dodatkową zaletą są standardowo zainstalowane manometry, które wskazują aktualny spadek ciśnienia. Dzięki temu użytkownik może na bieżąco kontrolować proces zanieczyszczania wkładu. Każda głowica dodatkowo wyposażona jest w specjalny odpowietrznik. Bardzo duże ułatwienie przy obsłudze filtra stanowi klosz. Standardowo nie jest on montowany do głowicy na gwint, tylko przy pomocy praktycznej oraz wygodnej obejmy zaciskowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.