Ecoperla Multitower – co należy wiedzieć o tej stacji wielofunkcyjnej?

Wielofunkcyjne stacja służąca do usuwania zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie ze studni Ecoperla Multitower to wysokiej klasy urządzenie, charakteryzujące się wysoką skutecznością działania, w szczególności w gospodarstwach małych i średnich oraz tych naprawdę dużych.

stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower

Woda ze studni zanieczyszczona może być bardzo różnymi składnikami, pochodzącymi między innymi z nawozów stosowanych w rolnictwie czy ogrodnictwie, które jak wiadomo, bywają bardzo szkodliwe dla zdrowia. Dlatego ich eliminacja ma tak duże znaczenie.

Dopasuj stację wielofunkcyjną do potrzeb

Należy jednak pamiętać o tym, że rozmiarami stacja wielofunkcyjna powinna zostać dobrana mając przede wszystkim na uwadze parametry wody oraz zapotrzebowanie na nią w danym gospodarstwie. Jeśli chodzi o stopień trwałości złoża wielofunkcyjnej stacji, to głównie jest on uzależniony od twardości wody, jaka przy pomocy urządzenia jest uzdatniana. Oprócz tego mangan i żelazo też powinny mieścić się w wyznaczonych normach.

Stacja wielofunkcyjna a wysoka twardość wody

Twardość wody ma wpływ również na to, jak często uzupełniany i kontrolowany powinien być zbiornik na sól regeneracyjną. W niektórych przypadkach zastosowanie stacji wielofunkcyjnej do uzdatniania wody może pomóc w całkowitym wyeliminowaniu problemu z różnymi zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie. Dzięki temu woda zostaje pozbawiona nie tylko zanieczyszczeń, ale i swojej twardości, która również nie jest korzystna dla zdrowia

Przeczytaj o stacjach wielofunkcyjnych: https://www.zestudni.pl/blog/do-czego-sluza-stacje-wielofunkcyjne/

One thought on “Ecoperla Multitower – co należy wiedzieć o tej stacji wielofunkcyjnej?

  1. Wydaje się być w porządku taka stacja “na wszystko”, szczególnie, że często te wszystkie zanieczyszczenia idą w parze ze sobą. Ja na szczęście nie mam takiego problemu, wystarczy mi odwrócona osmoza 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.