Skuteczne uzdatnianie wody ze studni dzięki stacji wielofunkcyjnej

Ecoperla Slimline MMX to najlepszy sposób na zapewnienie skutecznego uzdatnienia wody ze studni. Większość podobnych systemów wykorzystuje dwa oddzielne elementy: butlę ze złożem i pojemnik na sól regeneracyjną.

stacje wielofunkcyjne Ecoperla Slimline CS i Ecoperla Multicab

Ecoperla Slimline MMX to podobnie jak Ecoperla Multicab pojedyncza, spójna kabina. Wewnątrz znajduje się specjalnie dobrane złoże wielofunkcyjne.

Istotne są materiały, z których wykonano urządzenie

Wielofunkcyjna stacja polskiej marki Ecoperla Slimline MMX wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Materiał ten jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Kompaktowa i spójna konstrukcja urządzenia pozwala na jego instalację nawet w ciasnych i małych pomieszczeniach. Nie ma potrzeby modyfikowania ujęcia wody lub dostępu do kanalizacji.

Wszystkie zanieczyszczenia usunięte z wody za jednym razem

Ecoperla Slimline MMX usuwa wiele różnych zanieczyszczeń z wody. Należą do nich żelazo, mangan, amoniak lub amon, a także nadmierna twardość, mętność czy też nieodpowiedni kolor. Wielofunkcyjny system pozwala na usuwanie zanieczyszczeń w bardzo precyzyjny i kompleksowy sposób, dzięki czemu woda ze studni głębinowej znacząco podnosi swoją jakość użytkową. Zaletami systemu oferowanego przez polską markę Ecoperla są również niskie koszty eksploatacji i regeneracji złoża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.