Zmiękczacze Erie

stare i nowe logo Erie water treatment

Erie Water Treatmant

Erie Water Treatment to firma z dużym doświadczeniem i bogatą historią w branży uzdatniania wody. Misją firmy jest tworzenie trwałych rozwiązań, które poprawią jakość codziennego życia. Erie zasłynęło produkcją głowic sterujących wysokiej jakości. Od niedawna wśród celów strategicznych znalazła się także produkcja kompletnych systemów uzdatniania wody.

 

Kartki z historii

9.01.1943 – założona zostaje firma Erie Manufakturing Company. Pierwszymi produktami stworzonymi na jej terenie były tlenowe systemy ratunkowe dla lotnictwa wojskowego. Erie zostaje pionierem w tworzeniu i produkcji urządzeń kontroli przepływu powietrza, systemów uzdatniania wody, klimatyzacji, systemów ogrzewania i wentylacji.

rok 1947 – Erie dostaje wyzwanie od firmy produkującej zmiękczacze wody. Ich zadaniem jest stworzenie automatycznej głowicy sterującej. Erie podejmuje wyzwanie i jako pierwsza firma w historii wypuszcza na rynek głowicę sterującą z automatyczną regeneracją.

rok 1969 – otwarcie filii na terenie Unii Europejskiej w Belgii.

rok 2000 – przejęcie działu uzdatniania wody firmy Erie przez Aquion Partners L.P. Erie Water Treatment Controls staje się samodzielną jednostką firmy.

rok 2004 – podjęcie strategicznej decyzji o rozpoczęciu projektowania i produkcji kompletnych systemów uzdatniania wody

rok 2014przebudowa marki. Zmiana logo oraz nazwy firmy z “Erie Water Treatment Controls” na “Erie Water Treatment”.

 

stos starych książek
Ekologia

Wszystkie produkty są projektowane i produkowane zgodnie z podjętą filozofią EarthSafe Technology. Argumentami. Powodami dla których zdecydowano się na podjęcie tej filozofii są: urządzenia oparte są na ekologicznych procesach, które nie szkodzą środowisku, szosowanie produktów ma pośredni wpływ na środowisko oraz bezpieczeństwo.

Komfort

Produkty oferowane przez Erie podnoszą komfort i standard życia użytkowników.

Partnerstwo

Produkty rozprowadzane są i sprzedawane na całym świecie za pośrednictwem partnerów. Kontakty i umowy z firmami na całym świecie dają szerokie możliwości.

Doświadczenie

W 1947 roku Erie rozpoczęło produkcję automatycznych głowic sterujących do zmiękczaczy wody. Wieloletnie doświadczenie ma wpływ na jakość urządzeń.

seria zmiękczaczy Erie IQsoft

Erie IQSoft Eco

Zmiękczacz Erie IQSoft Eco należy do jednych z najchętniej kupowanych w Polsce. Wyróżnia go dobra jakość materiałów, z których zostały wykonane podzespoły, a to z kolei przekłada się na niskie prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. W całości jest produkowany i składany w Belgii. Wszystkie części są dokładnie sprawdzane i testowane. Działa w oparciu o elektrozawory. Przewiduje zużycie wody.

Erie Maxima

Zmiękczacz Erie Maxima, tak jak inne produkty z rodziny Erie, jest w całości wyprodukowany na terenie Belgii. Firma Erie zasłynęła ze stosowania materiłów wysokiej jakości wykorzystywanych do produkcji zmiękczaczy. Maxima została wyposażona w elektroniczny zawór objętościowy oraz zawór pływakowy.

seria zmiękczaczy wody Erie Maxima
zmiękczacz wody Erie Sentencia

Erie Sentencia

Zmiękczacze wody Sentencia to linia, która pomoze poczynić spore oszczędności. Dostępna jest w kilku konfiguracjach: Chromo 2, Chlomo 4, Volumo 2, Volumo 4. Są to urządzenia wyprodukowane z myśą o gospodarstwach domowych. Sentencia zawiera zegar zintegrowany z pokrywą. Producent zapwnił wielość rozmiarów i konfiguracji, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Erie Softena

seria zmiękczaczy wody Erie Softena