Zmiękczacze BWT

logo firmy BWT

Best Water Technology

Mottem wiodącym grupy BWT jest BWT For You and Planet Blue. W haśle tym zawarta jest chęć troski o środowisko przy wytwarzaniu towarów i usług. Firma działa na rynku od 1990 roku.

BWT posiada własne działy Rozwoju i Badań nad produktami. Badania służą wprowadzaniu ulepszeń i poszukiwaniu rozwiązań, które mogłyby ułatwić użytkowanie.

Produkty powstają na terenie Europy i są dystrybuowane na całym świecie.

BWT w Polsce

 

BWT działa na terenie Polski od 1992 roku. W ofercie można znaleźć: filtry mechaniczne, filtry odżelaziające, zmiękczacze wody oraz akcesoria do zmiękczaczy, chemię instalacyjną, filtry z węglem aktywnym.

Firma przeprowadza także cykliczne szkolenia z zakresu obsługi i montażu, serwisu urządzeń filtracyjnych dostępnych w ofercie.

kształt Polski w kolorach niebieskich
dom z basenem

Dział basenów i fontann

projekt i realizacja instalacji, usługi serwisowe, doradztwo techniczne

żółty ołówek

Dział projektów

projekt urządzeń, produkcja, badania, dokumentacja techniczna

żółty wkrętak

Dział serwisu

serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

BWT For You and Planet Blue

” Nasze hasło przewodnie BWT For You and Planet Blue wyraża dążenie do zaoferowania klientom najlepszych produktów, urządzeń i usług w dziedzinie uzdatniania wody, przy jednoczesnym odpowiedzialnym zarządzaniu zasobami naszej niebieskiej planety.”

BWT AQUADIAL softlife BIO

BWT AQUADIAL to zmiękczacz wody przeznaczony do małych gospodarstw domowych i niewielkich punktów usługowych. Seria jest sterowana objętościowo, dostępna w 4 rozmiarach: 10,15,20,25. Jest to produkt, który w czasie każdej regeneracji wytwarza chlor. Ta substancja ma za zadanie dezynfekcję żywicy jonowymiennej. Ten zabieg ma uchronić uzytkownika przed bakteriami i wirusami obecnymi w wodzie.

kompaktowy zmiękczacz wody BWT
kompaktowy zmiękczacz wody BWT

BWT AQA perla

BWT AQA perla jest zmiękczaczem dwukolumnowym. Kolumny działają naprzemiennie, co pozwala na stale dostarczanie wody użytkowej. Jest w stanie dostarczać wodę dla około 12 osób. Posiada funkcję Smart Metering, która pozwala na odczyt informacji o dotychczasowym użytkowaniu (historii pracy zmiękczacza). Istnieje możliwość wygenerowania profilu pracy na każdy tydzień roku.

BWT AQA perla Bewamat+

BWT AQA perla Bewamat to zmiękczacze, które można dostać w 4 rozmiarach: 5,10,20,30. Są wyposażone w sterownik objętościowy z pierwszeństwem czasowym. Regeneracja odbywa się po przefiltrowaniu ustalonej ilości wody, jednak nie wcześniej niż o ustalonej godzinie. Możliwe jest sprawdzenie ilości przeprowadzonych regeneracji.

kompaktowy zmiękczacz wody BWT
kompaktowy zmiękczacz wody BWT

BWT AQA life

BWT AQA life to model przeznaczony do domków jednorodzinnych. Zbudowany jest z dwóch kolumn pracujących naprzemiennie. Miękka woda dostarczana jest nieprzerwanie do użytku przez nawet 12 osób.

BWT AQA viseo

BWT AQA viseo to zmiękczacz kompaktowy z jedną kolumną. Regeneracja odbywa się po przepływie określonej ilości wody. Zawiera funkcję BIO, która odpowiada za wytwarzanie chloru w formie gazowej podczas regeneracji. Dzięki temu następuje staranna dezynfekcja złoża filtracyjnego. Bezprzewodowy panel z wyświetlaczem są sterowane radiowo.

kompaktowy zmiękczacz wody BWT
kompaktowy zmiękczacz wody BWT

BWT AQA solar

BWT AQA solar to rozwiązanie dla miłośników ekologii i właścicieli paneli słonecznych. Posiada dwa wyjścia wody. Jedno z nich dostarcza wodę o odpowiednich parametrach, zapewniającą wysoką wydajność wymienników ciepła paneli słonecznych. Drugi dostarcza wodę o odpowiednich parametrach na potrzeby mieszkańców. Innymi słowy – z jednego urządzenia otrzymuje się wodę o dwóch różnych stopniach twardości. Jest to element dodatkowy, który można doinstalować do już posiadanego zmiękczacza tej firmy.

BWT AQA smart

BWT AQA smart to zmiękczacz jednokolumnowy. Zmiękczacz pozwala na zaprogramowanie trzech różnych wydajności (9, 13 i 18 m³ x ° dH). Występuje w nim funkcja regeneracji objętościowej.

kompaktowy zmiękczacz wody BWT