Ecoperla Slimline CS to jedne z bardziej znanych i cenionych kompaktowych zmiękczaczy wody obecnych na polskim rynku. Powstały przy współpracy polskiej marki Ecoperla oraz światowego lidera w produkcji rozwiązań do uzdatniania wody – Erie Water Treatment. Co udoskonalono w tych niezwykłych urządzeniach?

zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS

Zmiany, zmiany, zmiany

Od stycznia 2018 już można zakupić nową wersje zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS. Wprowadzone zmiany to między innymi:

Wprowadzenie alarmu dźwiękowego. Jest to świetna funkcjonalność, która odciąża nas od obserwacji poziomu soli w zbiorniku solanki. Zmiękczacz wody sam daje znać jak wygląda sytuacja i czy trzeba dosypać soli tabletkowanej do zbiornika solanki

Zmodyfikowano elektrozawory – zmniejszono ilość części, z których składają się elektrozawory. Dzięki temu praktycznie do zera wyeliminowano możliwość wystąpienia awarii.

Modyfikacji uległa także płytka PCB – od teraz można korzystać z zasilania prądem stałym DC.

Zdecydowano się na założenie bardziej energooszczędnego zasilacza – to rozwiązanie zapewnia małe straty energii.

Zmodyfikowano układ solanki i zmieniono część elementów na bardziej stałe i odporne na eksploatację i zużycie.

Szukasz więcej informacji? Wejdź na stronę https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Czy zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS są warte swojej ceny?

Zdecydowanie tak. To doskonałe urządzenia cechujące się świetną jakością wykonania, głowicą działająca w oparciu o elektrozawory, wydajną i żywotną żywicą jonowymienną oraz wieloma ciekawymi funkcjami sprawiającymi, że jego użytkowanie jest bardzo przyjemne.