Ulepszony zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco już na rynku

Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco są obecne na rynku uzdatniania wody już od dłuższego czasu. Ciekawostką jest jednak fakt, że cały czas pojawiają się nowe, ulepszone wersje. W styczniu 2018 Erie zaproponowało najnowszą wersję z funkcją WiFi.

kompaktowy zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco

Jakie zmiany wprowadziło Erie w swoich zmiękczaczach wody?

Oto najważniejsze ulepszenia wprowadzone w zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco:

  • Zminimalizowano czas regeneracji niemal o połowę. Dzięki temu dłużej możemy korzystać z filtrowanej, miękkiej wody
  • Zredukowano poziom zużycia soli – dzięki tej funkcjonalności nie musimy kupować już aż tylu worków z solą tabletkowaną. Zużycie na jedną regenerację spadło nawet o 1/3
  • Dodano funkcję WiFi – dzięki temu możemy mieć pod kontrolą nasz zmiękczacz wody. Wystarczy tylko zainstalować aplikację Erie Connect. Połączenie jej z urządzeniem daje nam możliwość sprawdzania przepływu wody, tego, czy zmiękczacz wody działa prawidłowo, zużycie wody. Aplikacja poinformuje nas o potrzebie dosypania soli do zbiornika.

O zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco przeczytasz więcej na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Pionier na rynku uzdatniania wody

Erie już od wielu lat jest doceniane za najwyższą jakość komponentów, z których są wykonywane ich urządzenia do uzdatniania wody. Choć zaczynali od głowic sterujących, które są uważane na fenomenalne, doszli do perfekcji w wykonywaniu zmiękczaczy wody oraz innych urządzeń. Teraz są nie tylko profesjonalnie wykonane, ale też wygodne w użytkowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *