Seria Ecoperla Tower. Które z urządzeń wybrać?

Jedną z najczęściej spotykanych nieprawidłowości w użytkowaniu wody jest obecność zbyt wysokiego stężenia żelaza. Problem ten jest dotkliwy zwłaszcza w przypadku, gdy studnia jest głównym ujęciem wody. Nadmiar żelaza może prowadzić do zmiany barwy, zapachu oraz smaku wody. Nierzadko jego obecność wiąże się także z licznymi szkodami w gospodarstwach korzystających ze studni. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji są urządzenia o dużych wydajnościach.

Wydajna seria Ecoperla Tower do filtracji wody w domu

Co w serii Ecoperla Tower?

W serii Ecoperla Tower znajduje się urządzenie Ecoperla Ironitower, stosowane w przypadkach wysokiego stężenia poziomu żelaza w wodzie użytkowej. Posiada ono bardzo dobrze dopasowane złoże filtracyjne, które daje gwarancję dokładnego i wydajnego oczyszczenia ujścia wody. W ten sposób odzyskuje ona wszystkie swoje prawidłowe parametry, dzięki czemu staje się o wiele bezpieczniejsza oraz zdrowsza.

Praktyczne i ekonomiczne rozwiązania

Urządzenie Ecoperla Ironitower wyposażone jest w praktyczne i ekonomiczne rozwiązane, czyli zestaw ustawień Ecoperla Smart System. Odpowiada on za parametry głowicy sterującej, dzięki czemu może ona działać w prawidłowy oraz całkowicie bezawaryjny sposób, a także otrzymywać regenerację w odpowiednim momencie. Wszystkie ustawienia mogą być indywidualnie dopasowane pod użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *