Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero doskonała w każdym detalu

Ecoperla Profine Zero to produkt o którym słychać coraz więcej. W sklepach pojawił się stosunkowo niedawno, a już stał się prawdziwym bestsellerem. Pomimo że nosi miano odwróconej osmozy to bardzo się różni od znanych produktów tego typu. Ecoperla Profine Zero to prawdziwa rewolucja na rynku filtrów kuchennych. Continue reading “Odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero doskonała w każdym detalu”

Najwyższe standardy filtracji wody z Cintropur

Mogą być stosowane we wszelakich obszarach użytkowych. Najbardziej przydatne okazują się być przede wszystkim tam, gdzie wymagana jest wysoka precyzja oczyszczania. Jednocześnie powinna być ona połączona z funkcjonalnością, trwałością oraz dokładnością całego procesu. Tego typu warunki spełniają właśnie filtry Cintropur. Continue reading “Najwyższe standardy filtracji wody z Cintropur”

Twoja kawa może stracić smak przez twardą wodę!

Bardzo często zdarza się, iż nasze potrawy zmieniają swój smak. Niewiele osób ma świadomość, jednak bezpośrednią przyczyną tej sytuacji może być twarda woda. To właśnie z tego powodu na naszej armaturze może powstawać biały kamień. Zatem czy możemy w jakiś sposób z tym walczyć? Continue reading “Twoja kawa może stracić smak przez twardą wodę!”

Wyzwanie: usuwamy twardą wodę z domu!

Usunięcie problemu twardej wody często wydaje się wyzwaniem. Na szczęście ułatwiają to korzystanie z łatwych w obsłudze domowych stacji uzdatniających. Zmiękczacze wody tego typu stosują specjalne złoże znajdujące się wewnątrz urządzenia, do którego wchodzi twarda ciecz. W tym czasie usuwane są wszystkie elementy, które mogą wpływać na twardość, a różnica w uzyskanej jakości wody jest zauważalna niemal natychmiast. Często zmiękczacz wody jest w pełni zautomatyzowany, więc nie wymaga wsparcia użytkownika. Continue reading “Wyzwanie: usuwamy twardą wodę z domu!”

Poznaj popularne urządzenie do uzyskania wody wodorowej

Jonizowanie wody jest jednym z ostatnim trendów jeżeli chodzi o branżę filtracyjną. Wiele osób rozpoczyna swą przygodę z filtrowaniem właśnie od jonizowania, które jest jednym z ciekawszych zabiegów filtracyjnych. Jonizowanie pozwala uzyskać wodę alkaliczną, czyli tę, która w naturalnym środowisku powstaje z topniejących lodowców. Continue reading “Poznaj popularne urządzenie do uzyskania wody wodorowej”